Wątek otwarty technologicznie: problemy z chromowanymi?

Cześć mężczyźni – US Sassuolo Koszulka Dostaję wiele raportów od odwiedzających, które wydają się sugerować, że blog ma problemy z przeglądarką Chrome (i potencjalnie innymi przeglądarkami). Proszę, jeśli masz jakiekolwiek problemy techniczne – proszę wyjaśnić, jakie są, a także której przeglądarki używasz. Dwa problemy, które słyszałem, to:
a) Wszystkie komentarze do spamu (tj. Nic się nie pojawiają), ponieważ zmieniamy się na Chrome – nie kontrolujemy filtra spamu regularnie, a także Manchester City Koszulka otrzymuje około 80 000 komentarzy spamowych miesięcznie, więc jeśli jest to twój problem, Wymagamy odrębnego słowa, aby tam obejrzeć-nazwa użytkownika, wymyślone słowo itp. Działa dobrze.
b) Automatyczne przekierowanie na stronę reklamodawców po 15 sekundach – tylko dziś rano ktoś narzekał, że w Chrome strona przekierowuje ją na stronę reklamodawców po około 15 sekundach bycia na stronie – tak nie powinno się zdarzyć, tak się nie Z pewnością chciałbym o tym usłyszeć. (Także – czy jest to jeden konkretny reklamodawca? Kilka? Jeden z określonego obszaru na stronie?) Dzięki…
Bardzo dziękuję mężczyznom za wkład LOSC Lille Koszulka i cierpliwość z nami – napisz do nas komentarz „Problemy techniczne” na dole pola komentarzy, jeśli masz problemy. Im więcej informacji otrzymamy, tym szybciej możemy to naprawić! Podziękuj dla ciebie!
Z witryn, które kochamy

Niezwycięty i niezamężne: są zarówno Tom Brady, jak i Gisele Bunchenpopdust

Kolorowe typy dla swojej jesiennej garderoby, w Salefemme d’on specyfice âge

Wszystko, czego użyłem w zeszłym tygodniu, 8.24.22. Stripe

zasilane przez Pubexchange

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *