Alarm! Czy znasz okres trwałości swoich kosmetyków?

Liverpool FC Koszulka Kobiety, które kobiety kochają gromadzenie. Zwłaszcza, gdy dotyczy makijażu. Podoba nam się nadmierne kupowanie rzeczy – na wypadek, gdyby produkty były limitowane. Oczywiście ledwo możemy korzystać z tych produktów. ale hej! Co się stanie, jeśli są edycją limitowaną i nie dostajemy ich, kiedy ich potrzebujemy? Lepiej bądź bezpieczny (ostrożnie i kup je przed ręką) niż przepraszać, prawda?

Ale czy wiedzieliście, każdy produkt ma okres przydatności do spożycia? Oczywiście osoby przy kasie mówią, że możesz używać szminek przez 3 lata. Ale czy to naprawdę prawda? Jak wiedzieć, kiedy makijaż wygasł? Przeczytaj poniżej, aby zobaczyć rzeczywiste okresy trwałe Twojego kosmetyki
Pomadka
Mówią, że pomadki mogą trwać do 3 lat, ale nie zgadzamy się z tym. Max, którego możesz użyć szminki, trwa 1 rok. Najlepszym sposobem na znalezienie, jeśli twoja szminka się nie zła, jest poczucie jej konsystencji i jej smaku!
Rumieniec
Te małe małe rzeczy mogą trwać przez około 2 lata i szczerze mówiąc, to ulga! Jednym ze sposobów sprawdzania życia różu jest zastosowanie go. Jeśli nadal jest pigmentowany tak, jak był wcześniej, możesz iść.

Cień do powiek
Cienie do powiek są jak różowe i mogą trwać przez około 2 lata. Sprawdzasz je w taki Vissel Kobe Koszulka sam sposób, jak sprawdzasz róż. Jednak niektóre cienie do powiek wypadają lub nie są tak pigmentowane jak różowe, SSC Napoli Koszulka więc upewnij się, że mają taką samą konsystencję.
Kredka do oczu
Cóż, liniowce trwają około roku. Ale kto je ma od roku? Kończymy nasze garnki za 6 miesięcy !! Za dużo oczu kota, chłopaki! Po prostu za dużo!

Płynny fundament
Płynne fundamenty to Bóg wysyłał błogosławieństwa ludziom o suchej skórze. Dobrze jest używać przez około 2 lata, ale po osiągnięciu 2 lat mogą stać się szkodliwe dla twojej skóry. Więc streńaj dokładnie i użyj go hojnie!
[Przeczytaj także: Co się stanie, jeśli używasz wygasłych produktów do makijażu]

Nawilżacz
Nawet nawilżacze trwają około 2 lat. Ale z drugiej strony, podobnie jak oka, maksymalnie wychodzimy nasz krem nawilżający w ciągu 6-8 miesięcy. Czy to to samo dla was?
Kompaktowy proszek
Dobrze, że kompaktowe proszki mają 2 -letni okres trwałości. Głównie dlatego, że rzadko ich używamy i wybieramy półprzezroczysty proszek. Ale nadal potrzebujemy ich w naszym życiu!

Gąbki
Cóż, wymieniaj swoje gąbki co 6 miesięcy !! Chyba że są to mieszanki uroku. Jeśli używasz mikserów uroku, upewnij się, że dokładnie je umyj!
[Czytaj także: Kosmetyki zmieniające kolory]
Trochę troski i uważności mogą uratować nas wszystkich przed wieloma wypryskami trądziku! Tak więc zawsze pamiętaj o okresie trwałości swoich produktów i zawsze przeprowadzaj badania!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *