Wiesz, istnieje kolejny wskazujący na “Necklaced”

, a wskazanie, że jest jeszcze dirrentem niż ten. W rzeczywistości mogę, w kształcie niewybaczalnej hiperboli, wybierz opcję Płonąca opona pochylona wokół mojej szyi niż ten kombinacja naszyjnik, ale po prostu dlatego, że suknie z nienaturalnym i niewydawnym biżuterią mody (w przeciwieństwie do frezowania, co jest Natural) są jedną z (wielu) rzeczy, które mnie wyruszają na Rant. WIT:

Czemu? Po prostu go nie rozumiem. Jest znalezienie i zakładanie wisiorek tak, że osoba musi być zwolniona z niego przez inne ubrania? Połowa czasu, w którym wisiorek nie jest konieczny, co oznacza, że ​​masz te wydarzenia, aby odpocząć na czas, kiedy absolutnie musieliście nosić jeden. W każdym razie sukienka z osadzonym wisiorem nigdy nie jest tak duża jak sukienka bez, jakość; Podobnie jak podłączony wisiorek w porównaniu z tym, który prowadzi własne niezależne życie.

Spodziewam się, że to kolejne naruszenie jednego z moich podstawowych zasad, co jest “bądź tym, kim jesteś”. Jeśli jesteś suknią, bądź suknią; Jeśli jesteś Naszyjnikiem, powinieneś być naszyjnikiem. Jeśli jesteś przyciskiem, przycisk. Jeśli jesteś pasem, powinieneś poluzować i dokręcić; Sznurek powinien czerpać i remis powinien być w stanie niezwiązać się z sytuacjami. Jeśli wierzysz na dodanie czegoś, co jest tylko na pokaz, a co w rzeczywistości nie działa, to dobra wskazówka, że ​​nie potrzebujesz tego.

Na szczęście te Deklaces są podobne do innych typów krzyży, takich jak Zedonks i Ligons, i nie mogą się rozmnażać.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Pierwsza sukienka i ostatnia dressmarch 12, 2008
Więc co? 10 grudnia 2008z 143 komentarzy
Niegrzeczny? Lub po prostu nieświadomy? Lub coś innego? 19 kwietnia 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *