Trendy kamizelki dzianiny, yay czy nie?

Trendy kamizelki dzianiny, yay czy nie? Dokładnie oceniamy i zaopatrzymy się na inne rodzaje garniturów – płaszczy, spodnie, spódnice ołówkowe – ale kamizelki zawsze spadają na marsz.

@Aaylingk
Kamizelkę dzianinową można uznać za podstawowy na następnym poziomie i jest to również trend w sezonie. Wkrótce przejrzymy różne pomysły na kamizelkę swetra. Ale oto kilka inspirujących pomysłów na noszenie kamizelki swetra, która obejmuje wiele stylów.

Thesilvermermaidxo
Kamizelka swetra z karki żebrowej
St.lushh
Rzuć jedną z białej bluzki, a masz całkiem napastnik. Ułóż kamizelkę dzianinową na dowolnym starej Fluminense Koszulka zbyt dużego guziku lub koszuli, aby poczuć się zarówno gotowym, jak i jak nowy.

Paola.ambre
Sweter z Villarreal CF Koszulka kamizelką, czy estetyka kamizelki sweter eksploduje z powodu stale popularnych trendów mody z lat 90., czy dlatego, że nowe życie jest wdychane w ciemną Liverpool FC Koszulka i lekką modę akademicką, kto wie? Ale jedno na pewno polega na tym, że chcesz wypróbować trend mody kamizelki dzianiny. Wierzcie lub nie, kamizelki swetra mogą łatwo zintegrować się z minimalistycznym strojem. Wypróbuj monochromatyczną kamizelkę swetra i kombinację spodni, aby uzyskać idealny wyrafinowany styl.

onparledemode
Turtleck Knit Gillet
Mille_emilie
Turtleck Knit Gillet
Więc co myślisz o trendach kamizelki dzianiny, Yay czy nie?

Mikaelasundlov
Maryljean

Lisajkoster
W paski zbiornik z bawełniany zbiornik z bawełny
Lasaisondecamille
Jmuchelas
Acne Studios Kandra Rustic Cotton Swater kamizelka
Aaylingk

Zobacz też

Moda jesienna, sklep i styl, moda w sezonie zimowym
Wybory redakcji: najbardziej ulubione z Charlesa i Keitha Fall/Winter 2021

Chunky Knit Gilet
@TheSilverMermaidxo
@Tessplk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *