, więc nie mogłem po prostu puścić pomysłu wolności Heidi, więc chwyciłem kilka godzin późnej piątku wieczorem i wczesną sobotę i rzucił to razem.

To nie jest jedna z moich ulubionych wydruków wolności – myślałem, że nazywa się “Bourton”, ale Googling “Liberty Bourton” pokazał mi coś innego, więc kto wie, który to jest. Było to jednak idealny wybór na muślinę, będąc 1) dokładnie właściwą wagą, 2) coś, co miałbym nosił, gdyby eksperyment pracował, ale 3) nie coś, czego bym byłbym bardzo smutny stracić, gdybym skończył narzucony . Jestem pewien, że kupiłem to w serwisie eBay od kogoś, kto został zniechęcony, więc był też tani.

Skończyło się na dodanie około 4,5 cala do środkowych kawałków przedniej spódnicy i do tyłu – oba są cięte na fałdzie, więc nie było trudne.

W ogóle nie skończyłem go w ogóle – skończyłem gorset z ograniczającym cięcie z tej samej tkaniny, przy użyciu doskonałych instrukcji DRUD PIRATER RODGERS. (Jedyną trudnością było to, że trawnik wolności jest bardzo śliski, więc trudno jest zaznaczyć ołówkiem – ołówek przeciąga tkaninę. Skończyło się na kredę, która ma tendencję do szczotki

Nie jestem pewien, dlaczego pokazuję ci widok z boku, ponieważ jest to taki ruchliwy wydruk, prawdopodobnie nie możesz nawet zobaczyć szwy talii!

W jakiś sposób udało mi się zdobyć zgromadzenia z tyłu; Nosię go raz i zdecydować, czy podoba mi się sposób, w jaki suknia działa z gromadzi, zanim go zgram i ponownie zrobienie:

Problemy: Oprócz uzyskania gromadzenia się od centrum pleców, nie zebrałem też całego centrum spódnicy – zebrałem tylko między oznaczeniami plisa. Myślę, że wyglądałoby lepiej z zebranym całą sekcją.

Postaram się nosić tę sukienkę w tym tygodniu, pogoda pozwala na to, że żartuję, mieszkam teraz w Kalifornii, jest teraz najbardziej permisywna pogoda na planecie), a zobaczymy, jak to działa. Jeśli to działa, będzie to wspaniale – zajmuje tak małą tkaninę, stosunkowo, że otwiera wiele możliwości wolności i nowości …

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Liberty Heidi UpdateMay 8, 2010 z 26 komentarzy
Tkaniny Zakupy w Japonii: Liberty! 5 sierpnia 2008z 56 komentarzy
Strach przed lękiem przed nieudarstwem 1, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *