Jak wyglądać jakbyś w magia filmowa w świetle księżyca

udział

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ouh-La-La, nie chcesz po prostu wejść na zestaw nowego filmu Woody Allena, magii w świetle księżyca? Mais Oui! Sceneria, jedzenie i wino – i wygląd! Jak wychwytują to pewne, Je Ne Sais Quoi?

Ten post może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Z ponadczasowym stylem inspirowanym francuskim modą, rodzaj francuskiej mody, która zawsze była i zawsze będzie, magnifikiem.

Uchwyć wygląd magii w świetle księżyca

Cloche Hat.

Isaac Mizrahi Cloche Hat z kwiatem za 26,28 USD w QVC

Cloche kapelusze obejmują wibrację z lat 20. XX wieku i są niezaprzeczalnie demure i seksownie. Cloche jest francuskim słowem dla dzwonka, a wygląd ma dać głowę kształt jednego. Piękno tego? Nie potrzebujesz, aby nagle wyglądał, że jesteś najlepszymi przyjaciółmi z Fitzgeralds, wszystko czego potrzebujesz jest kapeluszem Cloche!

Beret

Unisex Wool Beret za 24,00 USD w American Apparel

Jako francuski jako wieża Eiffla, standardowy beret nigdy nie wyjdzie z stylu, ale nawet o wiele bardziej fajny teraz, że Emma Stone włożył jedną w filmie.

Spódnice liniowe

Spódnice A-Line są tak pochlebne dla wszystkich kształtów. Płynące i kobiece, są tak samo gwiazda w tym filmie, jak same gwiazdy. Sparuj je z pasem i ciasnym topem lub swetrem. Chcesz magii w punktach bonusowych księżyca? Krawat na czerwonej banderze wokół szyi, aby zawiesić się jako bolo, aby naprawdę ukraść wygląd Emmy Kamień.

Gruba liniowa i czerwone wargi matowe

Nyx Cosmetics Matte Lipstick za 5,99 USD w Ulta

Mniej jest więcej, gdy uchwycenie spojrzenia z magii w świetle księżyca. Trzymaj, że inspirację z lat 20. XX wieku płynące z grubszą liniową na górnej pokrywie i Matte Czerwone usta. Utrzymuj resztę makijażu jako wtórny charakter, światło i przestronne.

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *