7 Pomysły na pielęgnację skóry zimowej – Twoja skóra musi zostać przygotowana i gotowa

Zimne wiatry zaczęły dmuchać, a w powietrzu jest szczypce. Mamusie zaczęły usuwać Manchester City Koszulka wełny lub robili dla nas trochę, i to jest doceniane. A co z twoją skórą? Czy jest gotowy zimowy? Jeśli nie masz pojęcia na temat pielęgnacji skóry zimowej, szczególnie ze suchą i wrażliwą skórę, poprosilibyśmy o zwrócenie uwagi na ten post.

Oto kilka pomysłów na pielęgnację skóry zimowej, które można zrobić w domu, i nie będziesz musiał płacić za to samo. Są to łatwe zimowe środki do pielęgnacji skóry i pomysły na przygotowanie skóry na nadchodzące dni. Proszę przeczytać!

[Przeczytaj także: produkty do pielęgnacji skóry, które musisz schować na jesień i zimę 2016]
Siedem sposobów dbania o suchą skórę zimą:
Wszyscy znamy niebezpieczeństwa suchego zaczerwienienia i swędzenia, szczególnie mogą być wstrząsające, a na dodatek, zimowe odczucia miałyby nasza skóra. Chcesz się tego samego pozbyć? Jeśli odpowiedź brzmi tak, musisz zacząć teraz!

1. Masuj twarz olejem kokosowym:
Olej kokosowy ma właściwości nawilżające, a także może pomóc w czyszczeniu twarzy. Właśnie dlatego prosimy o masowanie twarzy łyżeczką oleju kokosowego dwa razy dziennie, a następnie umycie twarzy ciepłą wodą. Pleń wyschnij i nawilżaj. Robiąc to codziennie, skóra twarzy byłaby zmywana z martwych komórek skóry i brudu, a także elastyczność pozostałaby bez suchego odczucia do dotykania i odczuwania.

2. Oliwek oliwek na ratunek:
Zimowe wiatry mogą być ekstremalne na skórze twarzy i ciała, dlatego koniecznością jest zabieg ciepłego oleju z oliwek. Podgrzej małą miskę oliwy z oliwek i pozwól jej SL Benfica Koszulka odpocząć, aż dotyczy temperatury pokojowej. Gdy olej jest normalny, zanurz w nim palce i tylko za pomocą zakładki palców, masuj olej w ruchach okrągłych na twarzy i ciele. Pozwól olejowi odpocząć przez pięć minut, a następnie zmyj ciepłą wodą. Zrób to trzy razy w tygodniu i ciesz się, jak Twoja skóra dziękuję!

3. kąpiel kokosowa:
Należy to zrobić raz w tygodniu, aby pomóc nawodnić skórę i zachować miękką, wilgotną i elastyczną. Zetrzyj cały kokos i wydakuj z niego sok. Trzymaj sok w lodówce na noc, a następnego ranka zanurz w nim bawełniane kulki. Wetrzyj namoczone bawełniane kulki w skórę w ruchach okrągłe, co pozwala na masaż i poprawę krążenia krwi. Poczekaj dziesięć minut lub, aż sok wyschnie na ciele. Następnie prysznic, a następnie osusz.

[Przeczytaj także: Mleko i miód na twarz i włosy]

6. Masuj skórę pastą z buraków:
Wytnij i posiekaj cztery duże buraki i wmieszaj je w pastę. Dodaj do pastery filiżankę mleka i filiżankę miodu. Dobrze wymieszaj i odsuń mieszaninę na skórę. Delikatnie masuj skórę tą domową formułą, która jest jednym z najlepszych naturalnych środków na suchą skórę. AC Milan Koszulka Zmyć, gdy pasta wyschnie na powierzchni skóry i osusz. Zrób to raz w tygodniu i ciesz się, jak miękka różowa jest również przywrócona z wystarczającą miękkości.
[SC: MediaD]

7. Masaż bananów i jajek:
Banan ma wystarczającą ilość minerałów, podczas gdy jajko może pomóc w produkcji elastyny i kolagenu, dlatego potrzebny jest jeden duży banan i biały jajka do tego przepisu na zimę. Wymieszaj dwa wystarczająco dobrze i zrób to samo. Masuj pastę na skórze i poczekaj pół godziny. Po wysuszeniu zmyj skórę ciepłą wodą. Zrób to trzy razy w tygodniu.

Mamy nadzieję, że czerpałeś przyjemność z naszych siedmiu pomysłów na przygotowanie skóry na zimę? Następnym razem mówimy o pomysłach na pielęgnację skóry zimowej na tłustą skórę, krem nawilżający na suchą skórę i wiele innych; Ciesz się tą przestrzenią.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *