Etykieta biurowa imprezy świątecznej

Pracuję nad potworem na temat tego, w co się ubrać na imprezę wakacyjną biurową, a tymczasem znalazłem wszystkie te wspaniałe artykuły o etykiecie biurowej imprezy wakacyjnej, o których nie rozmawialiśmy na zawsze – Więc pomyślałem, że musimy dziś przejść, jako prekursor postu „Co ubrać na przyjęcie w biurze”. (Chociaż oczywiście czuję się bezpłatnie, aby dzielić się tym, co planujesz nosić na przyjęciu w tym roku!)
{Powiązane: wszystkie nasze zalecenia dotyczące etykiety serwisowej wakacyjnej}
Za moje 0,02 $ sprowadza się to do podstawowych zasad:
Jeśli jest to Twoja pierwsza impreza świąteczna, nie zakładaj – rozmawiaj z innymi, abyś wiedział, czego się spodziewać, ponieważ może istnieć ogromna różnorodność na przyjęciach wakacyjnych biurowych. Niektóre biura mają lunch w południe Santa Hat+Suit; Inni mają piątkowy wieczór w hotelowej sali balowej. (Jeden z moich starych biur zrobił hotelową salę balową dla niskiego kluczowego romansu, a kolejna czarna piłka w styczniu tylko dla prawników.)
Jeśli nie możesz nikogo zapytać, poszukaj wskazówek – jeśli jest to piątek wieczorem po pracy, szanse są dobre, że ludzie nadal będą nosić swoje ubrania biurowe (z jedną małą poprawką, taką jak impreza lub naszyjnik). Jeśli zacznie się o 5, może się skończyć o 7. Inny sposób na ocenę formalności: gdzie odbywa się wydarzenie. Jeśli zostanie wybrany do lokalizacji (najbliższa hotelowa sala balowa, najbliższa restauracja itp.), Szanse będą o wiele bardziej niskie niż wydarzenie dodatkowo z biura.
2022 AKTUALIZACJA: Świąteczne Blazery w Velvet! czarny / czerwony / zielony / czarny
Kilka zabawnych naszyjników (aktualizacja 2020!):

< >

Nie daj się na nie bądź pijany. Zapisz go na biuro po imprezie lub gdy jesteś na imprezie, które nie jest powiązane z pracą. (Wiele księżyców temu, rozmawialiśmy również o tym, co mówi o tobie twój napój na biurowym przyjęciu koktajlowym).

Zrób to o ludziach, a nie jedzeniu lub picie. To dobra cecha każdego uczestnika imprezy, ale tutaj jest podwójnie.
Porozmawiaj ze wszystkimi. Walcz z pragnieniem, aby skupić się na rogu ze znajomymi, lub tylko spróbuj nawiązywać kontakty z VIP -ami. To świetny czas, aby się uśmiechać i śmiać ze swoimi podwładnymi, a także personelem wsparcia. Korrolarka:
Nie mów tylko o pracy. Jeśli twój szef przyjdzie i musi przejść przez projekt, to jedno – ale załóżmy, że ludzie chcą rozmawiać o tym, oprócz tego. Polityka i religia są oczywiście wciąż kostecznymi tematami, ale istnieje mnóstwo innych tematów do rozmowy dla partii.

Jeśli następny dzień jest dniem pracy, jest to jak zwykle obsługa.
Etykieta biurowa imprezy wakacyjnej, dodatkowo czytanie:
Imprezy świąteczne i ty: wszystkie podstawy, które musisz znać [powyżej prawa; Post gości przeze mnie!]
23 Zasady biurowej imprezy wakacyjnej [WSJ] (zabawne!)
Etykieta biurowa imprezy wakacyjnej [Boston Globe]
Zalecenia dotyczące kariery dla biurowej imprezy wakacyjnej [Huffpo]
Etykieta biurowa imprezy wakacyjnej [Monster.com]
14 Pomysły na przetrwanie na biuro wakacyjne [Business Insider]

Panie, jakie są Twoje najlepsze pomysły na etykietę na przyjęcie wakacyjne biurowe? Chcesz podzielić się zabawnymi historiami o nieporozumieniach biurowych etykiety wakacyjnej imprezy?
Na zdjęciu.
Jesteśmy uczestnikiem programu Amazon Services LLC Associates, programu reklamowego stowarzyszonego utworzonego w celu dostarczenia wskazań, abyśmy zarabiali opłaty, łącząc się z Amazon.com i witrynami powiązanymi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *